1. Yüzüklerin Efendisi 1: Yüzük Kardeşliği

  Yüzüklerin Efendisi 1: Yüzük Kardeşliği

  720P Türkçe Dublaj

  Yüzüklerin Efendisi efsanesinin ilk filmi. Serinin ilk filminde yüzyıllar boyunca kayıplarda olan ve son savaş sonrasında hiç görülmeyen güç yüzüğü bulunur. Kendileriyle barışık bir şekilde ufacık bir köyde yaşayan Hobbit ırkının eline geçen bu yüzüğün ne olduğu ancak ak sakallı büyücü Gandalf'ın gelmesiyle anlaşılacaktır. Yapıldığı yer haricinde hiç bir şekilde yok edilemeyen bu yüzüğün karanlık büyücü Sauron'un eline geçmemesi gerekmektedir. Farklı diyarlardan ve farklı ırklardan toplanan bir grup Yüzük Kardeşliği ismiyle yüzüğü yok etmek için yola koyulacaklardır. Fakat beklenmeyen şey ise yüzüğün taşıyıcısının küçük bir Hobbit olan Frodo olmasıdır. Frodo'ya bu zor görevde Yüzük Kardeşliği ve arkadaşları eşlik edecek, yüzüğü ve Frodo'yu canları pahasına koruyacaklardır.
  Yüzüklerin Efendisi 1: Yüzük Kardeşliği 10.0 / 10 4 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      8,8   1.014

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.