1. Yeşil Yol

  Yeşil Yol

  1080P Türkçe Dublaj

  Yeşil Yol filmini izlemeden önce bu güne kadar izlemiş olduğunuz tüm dram filmlerini unutun! IMDb listesinde her zaman zirveye oynayan ve izleyenlerin asla unutamayacağı bir film olan Yeşil Yol sizi oldukça derinden etkileyecek bir dramadır. Edgecomb, hapishanede gardiyanlık yapmakta olan birisidir. Fakat bu hikayesini anlatırken huzur evinde kalmaktadır. Yani eskiye dönük anlatmış olduğu bu hikaye onu derinden etkilemiş ve asla unutamadığını söylemiştir. Hapishanedeki görevi elektrikli sandalye ile ölüme mahkum edilen suçluları ölüm odasına götürmektir. Fakat bu iş  2 adımdan ibaret değildir. Hapishane koğuşları ile ölüm odası arasında 1 mile yakın uzaklıkta yeşil bir yol vardır. Edgecomb ise o yolda mahkumlara eşlik etmek zorundadır. Sayısız ölüme şahit olan Edgecomb'un unutamadığı tek mahkum ise John Coffey'dir. Kalıp olarak fazlasıyla iri ve uzun boylu olan siyahi John Coffey iki kızı öldürmek suçundan dolayı idama mahkum edilmiştir. Fakat bu dışarıdan oldukça soğuk gözüken ve ürkütücü olan John Coffey aslında çok kibar ve nazik biridir. Üstelik çok duyarlıdır. Bu duruma şaşıran Edgecomb bir gün ona gerçekten o kızları öldürüp öldürmediğini sorar. İkilinin arasındaki muhabbet bu soruyla beraber fazlasıyla gelişir. Ayrıca John Coffey'in bazı doğaüstü güçleri olduğu da görülür..
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.4   106

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.