1. Yerdeki Yıldızlar – Her Çocuk Özeldir

  Yerdeki Yıldızlar – Her Çocuk Özeldir

  720P Multi Dil

  Asıl adı Yerdeki Yıldızlar olsa da ülkemizde "Her Çocuk Özeldir" olarak bilinen Taare Zameen Par filmi engelli bir çocuğun hayata bakış açısını anlatmaktadır. Okumada güçlük çektiği için çevresi tarafından sürekli hor görülen ve alay edilen çocuğu ailesi son umut olarak bir yatılı okula verir. Aile ve çocuğun çevresi çocuğun rahatsızlığından bihaber şekilde çocuğun tembel ve aptal olduğunu düşünmektedir. Bu durum ister istemez çocuğu çok büyük bir sıkıntıya sokar. Yatılı okula başladıktan sonra ise böyle bir çocuğun hayatının nasıl değişebileceğine şahit oluruz. Aamir Khan filmlerinden belki de en çok sevileni Taare Zameen Par 1080p izle filmini hd kalitede izleyebilirsiniz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8   64

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.