1. Yalan Dolan

  Yalan Dolan

  720P Yerli Film

  Şafak Sezer, Burcu Binici, Çetin Altay gibi önemli isimlerin başrolü paylaştığı Yalan Dolan filmi konu olarak 6 arkadaşın belirli sebeplerden dolayı banka soymasını ele almaktadır. Fakat bu plan hiç beklendiği gibi olmayacaktır. Her ne kadar kusursuz bir plan için çalışmış olsalar bile hiç bir şey yolunda gitmez. Bu 6 arkadaş için tüm her şey yeni başlayacaktır.
  Yalan Dolan 9.2 / 10 4 kullanıcı oyu.
  9.2
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      614

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.