1. Truva (Troy)

  Truva (Troy)

  1080P Türkçe Dublaj

  Fazlasıyla kaliteli bir yapım olan ve bir çok kişi tarafından beğeniyle karşılanan Truva (Troy) filmi bir kuşatmanın nasıl yapılabileceğini ve tarihi bir olayı konu edinmektedir. Günümüze kadar insanlık tarihinde yüzlerce savaş gerçekleşmiştir. Bu savaşların ise sebebi her zaman farklıdır. Bazen onur, bazen gurur, bazen güç bazen de para için yapılmıştır. Fakat zamanın Sparta bölgesinde kraliçe olan Helena ve ona aşık olan Truva Prensi Paris'in aşkı bir savaşı başlatmaya yetecek olaylara sebebiyet vermiştir. Prens Paris Helena'yı kendine aşık edince Sparta Kralı ve Helena'nın kocası olan Kral Menelaus bu duruma çok sinirlenir. İtibarını kurtarmak ve intikam almak için diğer Yunan kabilelerinde desteği ile Truva'ya savaş açar. Bu birleşimde kendisine destek olan kardeşi Agamemnon ise çok farklı sebeplerle destek olmuştur. Agamemnon'da Truva'yı ele geçirmek istemektedir. Tüm bunlar devam ederken Truva ise gücünü korumaktadır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7   116

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.