1. Titanik

  Titanik

  720P Multi Dil

  Yıllardan 1912. Dünya savaşı öncesinde teknoloji son hızla ilerlerken yapılmış olan Titanik gemisi dönemin en iyi ve gösterişli gemilerinden bir tanesiydi. Hiç batmayacağı düşünülen ve bir çok sloganı bu şekilde olan Titanik gemisinin kaderini anlatan bu film ayrıca mükemmel bir aşk hikayesine de ev sahipliği yapıyor. Rüyalardan çıkma bu gemi ilk yolculuğuna hazırlanmaktadır. Birbirinden farklı yolculara konuk eden geminin ihtişamı dillerden dile dolaşmaktadır. Jack ise geçirdiği uzun yıllardan sonra evine Amerika'ya geri dönmek için Titanik'e konuk olur. Fakir, genç ve gururlu bir ressam olan Jack Titanik'te zengin kesimden Rose ile tanışacaktır. Bu tanışma ise bir çok ırk ayrımını kıracak, masal gibi bir aşk hikayesine dönüşecektir.
  Titanik 4.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  4.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      7.8   381

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.