1. Thor

  Thor

  1080P Multi Dil

  O babasının tüm emirlerine getiren ve gezegeni için her şeyi yapabilecek bir süper kahraman. Fakat taht kavgaları sonrasında babası tarafından uyarılır ve dünyaya gönderilir. Bir süre normal bir insan gibi yaşaması gerekmektedir. Çekici olmadan işleri iyice zorlaşacaktır. Henüz olgunluğuna ulaşmamış olan Thor, antik bir savaşın zeminini hazırlayacak ve Dünyayı da tehlikeye sokacaktır. Thor artık kendi kimliğini gizlemeyi bırakmalı ve dünya için savaşmalıdır!
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7   137

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.