1. The Party’s Just Beginning

  The Party’s Just Beginning

  1080P Türkçe Altyazı

  Liusaidh, genç bir İskoç kadındır. Ailesi ve en yakın dostu ile birlikte, İskoç Dağları’na yakın bir kasabada yaşamaktadır. Bu kasabada tek bir dostu vardır, tüm sırlarını, tüm mjutluluklarını ve iyi kötü tüm anılarını onunla paylaşır. Bir gün bu eşsiz dostunun intihar ettiğini öğrenir ve ne kadar uğraşırsa uğraşsın arkadaşının yokluğuna kendini alıştıramaz. Günleri geçirebilmek, acısını unutabilmek adına kendini içkiye ve geçici ilişkilere kaptırır. Ancak bu alışkanlıklar durumu düzeltmez, aksine daha da zorlaştırır. Kısa bir süre sonra Liusaidh’in hayatı tamamen kontrolden çıkar ve The Party's Just Beginning filminde, hayatını yola koyma çabasını izleriz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.9   44

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.