1. Replikalar

  Replikalar

  1080P Türkçe Altyazı

  William Foster, dünyanın en başarılı nörobilimcilerinden biridir. Hem işine, hem de ailesine tutkuyla bağlı olan Foster, emeklerinin karşılığı almak için büyük çaba sarf etmektedir. En büyük projesi ise, insan zihnini bilgisayara başarılı bir şekilde aktarmaktır. Bunu yapmak üzereyken, ailesini bir trafik kazasında kaybeder ve tüm ezberi bozulur. Bu kazadan sonra, tüm zamanını çaresizce ailesini diriltmek için uğraşmaya ayırır. Bu uğraşında, ailesinin klonlarını yapmaya çalışırken sevdiği meslektaşlarından Ed Whittle kendisine yardımcı olmaya başlar. Ancak en büyük hayal kırıklığını, kaybettiği dört aile ferdinden sadece üçünü kurtarabileceğini öğrendiği anda yaşar. Replikalar filmi, bir ailenin ne ifade ettiğini de sonuna kadar anlatmaktadır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.4   195

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.