1. Peder

  Peder

  720P Multi Dil

  Amerika Birleşik Devletleri mahkemeleri ve bir kaç polis memurunun ortak bir çabasıyla ortaya çıkan bu yapım her ne kadar küçük bütçeli olsa da sizi fazlasıyla etkilemeyi başaracak. The Padre filminde kendi zamanının küçük bir adamı olan Padre'nin hikayesi anlatılıyor. Ardı arkasına gelecek dramatik bir kaç olay sonrasında hayatını değiştirecek kararlar alan Padre değişik bir fikir üretir. Büyük bir soygun planlamanın hesaplarını yapar. Fakat bu iş onun düşündüğünden çok daha tehlikelidir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.8   236

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.