1. Partilerde Kız Tavlama Sanatı

  Partilerde Kız Tavlama Sanatı

  1080P Türkçe Altyazı

  Partilerde Kız Tavlama Sanatı farklı bir bakış açısıyla çekilmiş ve punk ağırlıklı değişik bir yapımdır. Sex Pistols büyüsüne kapılan şehirdeki her genç bir punk olmak istemektedir. Şehrin yerel punk kraliçesi ünvanına sahip olan Boadicea bir gün bir parti verir. Enn'de umutsuzca bu partiye katılmak ister ve gizlice katılır. Parti genel olarak değişim öğrencilerinin katılımıyla yapılmıştır. Bu partide Enn oldukça gizemli bir kişiliği olan Zan ile tanışır. Aslında Enn'in durumu ilk görüşte aşktır. Durum sadece bununla da ibaret değildir. Bu gizemli öğrencilerin bir çoğu kılık değiştirmiş ve yapılacak olan bir geçit törenine katılmak için dünyaya gönderilmiş uzaylılardır. Zan'i bu durumdan kurtarmak isteyecek olan Enn her şeyi deneyecektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.3   52

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.