1. Oyuncak Bebek Mandy

  Oyuncak Bebek Mandy

  720P Türkçe Dublaj

  Korku türünde yer alan Oyuncak Bebek Mandy adlı sinema filmi içerisinde zengin bir malikaneyi soyan üç hırsızın ev içerisinde oyuncak bebek bulmalarından sonra başlarından geçen olaylar dizisini içeren bir projedir. Oyuncak bebek, gün doğana kadar hırsızları öldürmeye çalışacak ve olaylar gelişecektir.

  Oyuncak Bebek Mandy adlı sinema filmi içerisinde Jamie Weston ismi yönetmen olarak kendini göstermektedir. Filmin içerisinde Amy Burrows, Faye Goodwin, Penelope Read, Phoebe Torrance isimleri bu gerilim dolu dakikaları oldukça etkili bir biçimde seyircilere yansıtabilmektedir. Oyuncak Bebek Mandy adlı film içerisinde yer alan kurguyu da ideal bir biçimde yansıtabilmektedir.
  Oyuncak Bebek Mandy 1.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  1.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      4   251

  •  Tür: Gerilim , Korku
  •  Orjinal Adı: Mandy the Haunted Doll
  •  Süre: 74 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.proportionproductions.com/legend-of-mandy-the-doll-2018
  •  Ülke::
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.