1. Örümcek Ağındaki Kız

  Örümcek Ağındaki Kız

  720P Multi Dil

  Karakter olarak birbirlerine tam ters iki insanın hikayesini anlatan bir yapım olan Örümcek Ağındaki Kız 2018 yapımı oldukça etkileyici bir film. İki zıt insanın tek ortak noktası tamamen doğruları ortaya çıkartmak. Bir tanesi hacker (bilgisayar korsanı) Lisbeth Salander, diğeri ise gazeteci Mikael Blomkvist.. Fakat bu ikilinin bu seferki macerası başka olacaktır. Çünkü bu ikili kendilerini çok büyük komplo ve işlerin döndüğü büyük bir Örümcek Ağı içerisinde bulacaktır. Bu ağ içerisinde ise bir çok siber suçlu, kötü yola düşen hükümet görevlileri ve daha bir çok illegal kesim vardır.
  Örümcek Ağındaki Kız 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      5.9   128

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.