1. Ölümcül Makineler

  Ölümcül Makineler

  720P Türkçe Altyazı

  Geçmişte yaşanmış büyük bir felaketin üstüne seneler, seneler geçmiştir. Artık her şey değişmiş ve eski yaşantıdan çok uzak bir haldedir. İnsanlık medeniyeti ve yaşam biçimi değişmiş, yeni uygarlıklar ortaya çıkmıştır. Hareketli şehirler artık insanların yaşadığı küçük ve barışçıl köyleri yok etmekte veya yağmalamaktadır. Filmin başrol oyuncularından bir tanesi olan Tom ise büyük şehirde yaşamaktadır. Fakat büyük şehirde yaşaması onun için hiçte iyi değildir. Çünkü o alt sınıf insanlar içerisinde yer almaktadır. Londra'da yaşamını sürdürmeye devam eden Tom için bir gün her şey değişir. Aranan tehlikeli ve suçlu bir kaçak olan Hester ile karşılaşmıştır. Bu durum Tom için yeni bir sayfa açacaktır. Çünkü Tom Natsworthy yaşamak için savaşmak zorunda kalacaktır. Tom ve Hester yeni bir grup kurar ve savaşın öncüleri haline gelirler. Ölümcül Makineler Full HD İzle filmini Türkçe Altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
  Ölümcül Makineler 7.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.3   204

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.