1. Nehir Kırmızı Akar

  Nehir Kırmızı Akar

  720P Multi Dil

  Çocukluğunu kenar mahallelerde serserilerin içinde büyüyerek geçiren Charles Coleman 17 yaşında olup hayatını değiştirmesi gerekmiştir. Bu değişikliğe etrafındaki kimse inanmasa bile Charles zorlu süreci aşmış ve hayatını tamamen değiştirmiştir. Hamile kalan kız arkadaşıyla evlenir, okulunu bitirir ve bir iş sahibi olur. Üstelik basit bir iş değildir. Charles yargıç olmuştur. Charles'ın hayatında her şey iyi giderken bir gün tüm hayatı tekrardan değişir. Oğlunun okula başlayacağı gün oğlunun öldürüldüğü haberini alır. Oğlunu öldürenlerin 2 polis olduğunu öğrenen Charles tamamen yıkılır. Fakat bir yargıç olan Charles'ın adalete başvurmuş olması işleri beklenmedik bir noktaya getirir. Çünkü oğlunun katilleri serbest bırakılır...
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      4.6   195

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.