1. The Matrix 1

  The Matrix 1

  1080P Türkçe Altyazı

   Bilim kurgu tarihinin en yaratıcı ve en iyi filmlerinden bir tanesi olan The Matrix serisinin 1.filmi. Yaşanan ve görebildiğimiz gerçeklik dışında başka bir gerçekliğe farklı bir bakış açısı getirmek oldukça zor. Fakat The Matrix 1 Türkçe Altyazılı izle filmi bu gerçekliği çoktan aşmış durumda. Filmin baş karakteri ola Neo yaşadığı gerçeklikten şüphe etmeye başladıktan sonra gelişen olaylar onu başka bir aleme götürecektir. Günlük hayatında bir ofiste çalışan Neo iş sonrasında ise bilgisayar korsanlığı yapmaktadır. Fakat yapmış olduğu işte fazlasıyla iyidir. Bu durum Neo'nun bazı şeyleri sorgulamasına sebep olur. Karşısına çıkan gerçekler ise düşündüğünden çok daha ileridedir. Morpheus ise Neo'nun seçilmiş kişi olduğuna inanmaktadır. Bu durum ikilinin bir araya gelmesinde büyük rol oynayacaktır. Gerçekleri öğrenmek adına Morpheus'a ulaşmaya çalışan Neo'ya Trinity yardımcı olur. Fakat Morpheus gerçek dünyada değildir. Matrix evreninde bulunmaktadır. O evrene geçmek ise işleri tümden değiştirecektir.
  The Matrix 1 9.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      8.1   38

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.