1. Mars’taki Son Günler

  Mars’taki Son Günler

  1080P Multi Dil

  İnsanoğlunun en merak ettiği gezegenlerden biri olan Mars’a inen bir grup bilim adamı ve astronot, gezegen üzerinde bilimsel araştırmalar yapmakta ve yaşam kanıtı var mı diye gerekli tüm araştırmaları yapmaktadırlar. Rutin çalışmalar ve araştırmalar devam ederken, yapılan bir araştırma sonrasında mikroorganizma seviyesinde yaşam kalıntısı bulunur ve bu ekibi oldukça sarsar. Hemen sahadaki bilim adamlarına haber verilir, ancak o anda yüzeyde örnek toplayan bilim adamlarının bulunduğu yüzey çöküntüye uğrar ve gerilim başlar! Kayıp kişi için araştırma çalışmaları başlatılır ancak bir astronot daha ekibinden ayrı düşer. Tam her şey kötü gidiyor derken, Mars’taki Son Günler filminde daha kötü bir şey olur ve kaybolan iki astronot kaskları kırılmasına rağmen ana üsse doğru yürüyerek devam ederler!
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.3   104

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.