1. London Fields

  London Fields

  720P Türkçe Altyazı

  London Fields filmi, gizem türünde mükemmel senaryosu olan bir film. Nicola Six, çok cazibeli ve istediği herkesi elde edebilen bir kadındır. Bilinen ve görünen tüm güzel özelliklerinin yanında, kendisine sakladığı bir yeteneği vardır; durugörü. Geleceği, tamamiyle olmasa da görebilen Nicola, sevgilisi tarafından öldürüleceğini görür. Sorun şudur ki, şu anda hayatında ilişki yaşadığı 3 farklı kişi vardır. Nicola hangi erkek tarafından öldürüleceğini bilmiyor ve bunu merak ediyorken, katilin ise katil olacağından dahi haberi yoktur. İşlenmiş değil, işlenecek bir cinayeti aydınlatmaya çalışmak ne kadar kolay olabilir ki? Soluksuz izleyeceğiniz gerilim türündeki bu filmi çok beğeneceğinizden eminiz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.4   53

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.