1. Küçük Ayak

  Küçük Ayak

  1080P Multi Dil

  Eski dönemlerde Yeti olarak bilinen yaratıklar insanların varlığına inanılmaktadır. Küçük Ayak filminde ise tam olarak bu konu ele alınmaktadır. . Migo ismindeki küçük ve heyecanlı bir yeti Küçük Ayak (Smallfoot) denilen insanların var olduğuna inanmakta ve bu fikrini çevresindeki yetilere kabul ettirmek istemektedir. Fakat bu duruma kimse inanmak istemez. İnsanların varlığı sadece efsane olarak bilinmektedir. Bir gün ise durumlar değişir ve beklenmedik bir gelişme meydana gelir. Migo bir insanla karşılaşır. İnsanların varlığını ispatlayan Migo artık popüler olur ve sevdiği kızında kalbini kazanmaya başlar. İnsanların keşfi ise durumları değişecektir. Çünkü yetiler artık yalnız değildir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.5   75

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.