1. King Lear

  King Lear

  1080P Türkçe Altyazı

  Shakespeare’in en ünlü eserlerinden biri olan Kral Lear, King Lear ismi ile 2018 yılında, aslına uygun olarak film haline getirildi. King Lear filminin özeti şöyle, Kral Lear, gün geçtikçe daha fazla yaşlanmaktadır. Ve ölmeden önce topraklarını çok sevdiği 3 kızı arasında paylaştırmaya karar verir. En büyük kızları Goneril ve Regan, babalarının aklını sevimli ve tatlı cümlelerle çelerler ve en küçük kardeşlerine hiç miras düşmemesi için, babalarının Cordelia’yı reddetmesini sağlarlar. Babasını gerçekten seven tek kişi olan Cordelia uzaklara gidince, ülkenin ve kendisinin kaderini çıkarcı kızlarının eline bırakır. Filmi izlerken, kendinizi bir trajedinin ortasında bulacaksınız!
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.8   47

  •  Tür: Dram
  •  Orjinal Adı: King Lear
  •  Süre: 115 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.bbc.co.uk/programmes/b0b57d0w
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.