1. Kefernahum

  Kefernahum

  1080P Türkçe Altyazı

  Zain henüz 12 yaşında genç bir çocuktur. Kefernahum filmi ise tam olarak onun hikayesini anlatmaktadır. Zain 12 yaşına kadar ailesinden sözde sevgiden başka bir şey görmemiştir. Sürekli ihmal edilmiştir. Hatta öyle ki nüfus cüzdanı bile yoktur. Nüfusa kaydedilmeye değer görülmemiştir. Zain Beyrut'ta kenar ve fakir mahallelerin birisinde yaşamını sürdürmektedir. Zaman zaman tek başına zaman zaman ise mülteci kadınların yanında hayatta kalmaya çalışan Zain bir gün öz anne ve babasını mahkemeye vermeye karar verir. Kefernahum (Capharnaüm) filmi bir çok sorunu ele alan ve insanların bilmesini hedefleyen bir filmdir. Filmde Zain rolünü oynayan Zain Al Rafeea ise gerçekte de filmdeki yaşamına benzer bir hikaye yaşamıştır. Kendisi Suriyeli bir ailenin mülteci çocuğudur.
  Kefernahum 10.0 / 10 9 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 9 oy verildi. )

      8.5   831

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Eylül 10 Mart 2019 18:52:59

  Çok güzel bir film kesinlikle izleyin.

FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.