1. Kardaki Küller – Ashes in the Snow

  Kardaki Küller – Ashes in the Snow

  720P Multi Dil

  1941 yılının Sovyetler Birliğinde geçen, orijinal ismi Ashes In The Snow olan, Türkçe’ye Kardeki Küller ismi ile çevrilmiş filmde, daha çocuk diyebileceğimiz bir yaşta, 16 yaşında sanatçı olarak tanınan Lina ve ailesinin savaştan nasıl etkilendiğine tanık oluyoruz. Stalin, Baltık bölgesini acımasızca dağıtır. Lina ve ailesi, bu dağıtmadan sonra Sibirya’ya göçmek zorunda kalırlar. Hem hayatın zorluklarıyla, hem de imkansızlıklarla bir sanatçı ve bir aile yüzleşirken, Lina’nın umudunu nasıl koruduğunu ve hayata olan bağlılığını izliyoruz. Cephe savaşları yerine, cephenin arkasını, aslında savaş olmayan bölgenin savaştan nasıl etkilendiğini gösteren Kardaki Küller filmi, tarihin sessizliğini bozacak ve tüm dikkatinizi savaşın zorluklarına çekecek bir film!
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.9   56

  •  Tür: Aksiyon
  •  Orjinal Adı: Ashes in the Snow
  •  Süre: 99 Dakika
  •  Ülke:: ,
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.