1. Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı

  Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı

  1080P Multi Dil

  Karayip Korsanları'nın çılgın maceraları 5. filmiyle devam ediyor. Salazar'ın İntikamı isimli filmde yine Jack Sparrow rahat duramaz ve başına büyük belalar alır. Yelken açtığı bir gün o korku dolu kötü rüzgarları hisseden Kaptan Jack Sparrow geçmişte yaptığı bir durumun bedelini ödemeye zorlanacaktır. Namıyla büyük korku salan ve ölümsüz hayalet korsan ekibine sahip olan Kaptan Salazar Jack Sparrow'un peşine takılır. Bu durumdan kurtulmak için Poseidon asasına ihtiyaç duyan Jack Sparrow bu asanın peşine düşer. Fakat bu efsaneden ibaret sanılan asayı bulmak hiç kolay değildir. Bu asayı bulmak için yardıma ihtiyaç duyan Kaptan Jack Sparrow zamanının neredeyse tek gök bilimcisi olan Carina Smyth'in yardımını ister. Ayrıca ihtiyaç duyduğu için Kraliyet mensubu Henry ile de bir gemi anlaşması yapar. Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı filminde Jack Sparrow'u oldukça küçük ve hurda yığınına dönmüş bir gemide izlerken çok eğleneceksiniz!
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.5   77

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.