1. Kan Kardeşler

  Kan Kardeşler

  1080P Türkçe Altyazı

  Jake tam olarak 15 yıl önce işlenen bir suçu arkadaşları yerine üstüne alır. Sert ve zorlu hapis yıllarından sonra hapisten çıkar. Hapisten çıktıktan sonra yapmak istediği ilk şey ise eski mahallesine geri dönüp suç işlediği arkadaşlarıyla tekrar görüşmektir. Fakat bu görüşme sakin geçmeyecektir. Çünkü Jake Banning'in tek düşüncesi intikam almaktır. Eski mahallesine döndüğünde ise arkadaşlarından bir tanesi hatta en yakını diyebileceği kişi olan Sony'nin o hayattan uzaklaştığını ve polis olduğunu öğrenir. Üstelik Sony'nin mutlu bir aile hayatı da vardır. Bu duruma fazlasıyla sinirlenen Jake, Sony'i tekrar eski hayatına döndürmek ister. Fakat Sony'nin gerçekten değiştiğini anladığında ise amacı çok farklı olacaktır. Kan Kardeşler 1080P İzle filmini Filmarsivi.com kalitesiyle full hd izleyebilirsiniz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.6   42

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.