1. Kaçış Planı

  Kaçış Planı

  1080P Multi Dil

  Ray Breslin özel bir güvenlik şirketinde çalışmaktadır. İşi binaların, özel mülklerin ve federal binaların güvenliğini kontrol edip gerekli önlemleri almaktır. Özel uzmanlık ve ilgi alanı ise hapishane güvenliğidir. İnşa edilen özel bir hapishane için bir müşterisi Ray Breslin'den yardım ister. Dünyanın en azılı suçlularının kalacağı bir hapishane inşa edildiğini ve oradan kaçılıp kaçılamayacağını kontrol etmek ister. Ray içinde bulunduğu tuzağı bilmeden görevi kabul eder. Hapishaneye gittiğinde ise çok geç olduğunu ve bu hapishaneden kaçmanın oldukça zorlu olduğunu fark eder. Elbette tuzağa düştüğünü de anlamıştır. Ray Breslin rolündeki ( Slyvester Stallone) dünyanın en tehlikeli insanlarından biri olan hapishanede tanıştığı Emil Rottmayer'in (Arnold Schwarzenegger) yardımıyla Kaçış Planı hazır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7   37

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.