1. İyi Oyun

  İyi Oyun

  720P Yerli Film

  E-Spor kategorisinde çekilmiş ilk yerli film olma özelliği taşıyan "İyi Oyun" beklentileri karşılayarak bir çok kesimi mutlu etmeyi başardı. Cenk liseden yeni mezun olmuş ve vaktinin çoğunu boş boş geçirmektedir. Bu durum kendisinin hoşuna gitmez ve yarı zamanlı bir iş bulmaya karar verir. Bir internet kafede işe başlar. Diğer zamanlarını ise başkalarının yerine oyun oynayarak geçirir ve bu şekilde para kazanır. Yaptığı bu işler onu günden güne geliştirir ve bir gün bir e-spor takımının menajeri tarafından keşfedilir. Cenk bu teklifi derhal kabul eder ve yeni bir maceraya başlar. Artık Cenk'in tek amacı e-spor takımı ile şampiyon olabilmektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6,2   196

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.