1. Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın?

  Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın?

  1080P Türkçe Dublaj

  Yaklaşık 8 yıldır aynı daire de yaşayan ve çok yakın arkadaş olan 4 kişinin hayatının anlatıldığı film de, uzun yıllar beraber yaşayan fakat yakın zaman da ayrılmak zorunda kalacak olan Eze , Londradan bir iş teklifi almıştır. Bu teklif herkes için bir şok etkisi yaratmışken kız arkadaşı Celeste ona bu konuyla ilgili danışmadığı için büyük tepki gösterir. Herşeye rağmen kafasına gitmeyi koyan Eze veda partisi düzenleme kararı alır ve bu parti arkadaşları için hem hüzünlü hem de eğlenceli bir gece olacaktır. Dışarıda geçen güzel zamandan sonra evlerine dönen 4 arkadaş alkolün de etkisi ile ufak bir oyun oynamaya karar verir ve ıssız bir adaya düşersen yanına kimi alırdın sorusu ortaya çıkar. Verilecek cevaplar , ortaya çıkan ve hiç bilinmeyen sırlar ile dolu geçecek bir gecenin anlatıldığı Issız Bir Adaya Düşşen Yanına Kimi Alırdın? filmini , alternatif ve tek parça linkler ile 1080p kalite de Full HD izleyebilirsiniz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.7   57

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.