1. IO

  IO

  1080P Türkçe Dublaj

  Sam bir bilim adamıdır ve Dünya da yaşanan büyük bir felaketten sonra sağ kalan insanlardan bir kaçıdır. Sam'in hedefi Dünya'yı terk eden bir çok insan gibi yapıp başka bir gezegene gitmek yerine Dünya' da kalıp Dünya'yı tekrardan yaşanabilecek bir yer haline getirmeye çalışmak ister. Bu hedefini yerine getirmek aklındaki tek fikirken bir taraftan Dünya' da kalan sayılı insanlardan biri olan Micah , Dünya' dan kalkacak son gemiye hazırlanmaktadır. Micah' a karşı yakınlık hisseden Sam 'in zor bir karar vermesi gerekecektir. Dünya' da kalıp onu tekrardan yaşanacak bir yer haline getirmek mi yoksa diğer tüm insanlar gibi Dünyadan gidip yeni bir gezegende Micah ile birlikte yeni bir hayata mı başlayacaktır. Netflix yapımı IO filmini sitemizden alternatif ve tek parça linkler ile 1080p Full HD kalite de Türkçe Dublajlı izleyebilirsiniz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      4.8   34

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.