1. İlk Işıkta

  İlk Işıkta

  1080P Türkçe Altyazı

  İlk Işıkta (At First Light) filmi bir lise öğrencisi olan ve hayatın karşısına çıkardığı rutin olaylarla ilgilenmekle meşgul Alex'in hayatını konu almaktadır. Fakat Alex'in hayatı bir gün başına gelen oldukça gizemli ve ne olduğu belirsiz bir ışık sayesinde değişir. Alex ışığa maruz kaldıktan sonra değişime uğramış ve kendisi fazlasıyla tehlikeli yetenekler elde etmiştir. Bu yetenekleri kontrol etmek ve iyilik için kullanmak fazlasıyla güç bir iştir. Bu durum karşısında henüz ne yapacağını bilemeyen Alex eski mahallesinden olan ve küçüklük arkadaşı Sean'ın yanına durumu danışmaya gider. Alex'in haberini alan yetkili birimler ve bazı insanlar ise Alex'in peşine düşerler.

  Lise öğrencisi Alexin hayatı diğer arkadaşları gibi geçmekte ve normal hayatın getirdiği olaylarla baş etmektedir. Ancak bir gün gizemli bir ışığa maruz kalmasından sonra Alexin hayatı kökünden bir değişime uğrar. Alex tam bir değişim geçirmiş ve hem süper hem de tehlikeli yeteneklere bir an da sahip olmuştu. Alex sonrasında ne yapacağını ve kime gideceğini bilemez ve kaçışı eski mahalle arkadaşı Seanın yanına gitmekle bulur. Ancak artık çok geçtir çünkü yetkililer çoktan Alexi fark etmiş ve onu yakalamak için harekete geçmişlerdir bile!
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.2   37

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.