1. Güzel Ülke

  Güzel Ülke

  1080P Multi Dil

  Orta yaşlarda oldukça değişik bir adam olan Sam Kuzey Avustralya'da bir vaizle beraber çalışmaktadır. Bu bölgede ayrıca oldukça tedirgin, huysuz ve ne yaptığı belli olmayan eski bir savaş gazisi yaşamaktadır. Bir gün bu savaş gazisi Harry, vaizden yardım ister. Vaiz ise yardım için Sam ve ailesini gönderir. Harry'nin sığırlarının yaşadığı yerlerin düzenlenmesi gerekmektedir. Sam ve Harry ikilisi bir araya gelince ortalık bir anda karışır. İki agresif, ne yaptığı belli olmayan karakter yan yana gelince büyük bir tartışma başlar. Bunun sonucunda Sam Harry'i öldürmek zorunda kalır. Kendisi siyahi olan Sam, beyaz bir adamı öldürme suçundan aranan birisine dönüşür. Bu durumda yapması gereken tek şey ailesini de alıp kaçmaktır. Sam'in peşine Fletcher ismindeki bölgenin tanınan kanun adamlarından birisi takılır. Sam ve eşi kaçarken bu yaşananlarda sağda solda duyulmaya başlanır. Halk Sam'e haksızlık yapılıp yapılmadığını bir anda sorgulamaya başlayacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.9   116

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.