1. Gündüz Görünen Yıldız

  Gündüz Görünen Yıldız

  720P Türkçe Altyazı

  Şehrin kalabalığından uzakta, kırsal bir bölgede yaşamakta olan Suzume Yosano 15 yaşındadır. Babasının başka bir yere (transferi) tahini çıkması sebebiyle kırsal kesimden uzaklaşan Suzume amcasının yanına yerleşir. Amcası Ryuto Sato ise Tokyo'da yaşamaktadır. Henüz davranış olarak olgunlaşmayan ve hayat tecrübesi oldukça eksik olan Suzume'nin daha önceleri hiç erkek arkadaşı olmamıştır. Fakat kendisi öğretmeni olan Satsuki Shishio'ya karşı bazı hisler beslemektedir. Okuluna alışma evresinde oldukça sıkıntı yaşayan Suzume ayrıca arkadaş edinmekte de fazlasıyla zorlanmıştır. Tıpkı kendisi gibi utangaç bir yapıya sahip olan okuldan arkadaşı Daiki Mamura'da Suzume Yosano'ya aşık olmuştur. Ailecek severek izleyebileceğiniz oldukça kaliteli bir yapım olan Gündüz Görünen Yıldız filmini Full HD izleyebilirsiniz.
  Gündüz Görünen Yıldız 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.9   148

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.