1. Göktaşı

  Göktaşı

  1080P Yerli Film

  Trakyalı bir grup insan  yağmur duasına çıkmıştır. Fakat beklediklerinden çok daha farklı bir durumla karşı karşıya kalırlar. Trakya bölgesinde Günebakan isimli köyde yaşayan insanlar kuraklık sorunuyla boğuşmaktadırlar. Son çareyi ise yağmur duasında bulurlar. Dua merasimi sonrasında tüm halk gökyüzüne bakıp yağmur beklerken farklı bir durum ortaya çıkar. Gökten düşen şey ise yağmur yerine bir Göktaşı'dır. Bu Göktaşı parça parça düşmüştür. Yaşanan bu doğa olayı sonrasında ise bir çok yabancı bilim adamı Trakya'ya Günebakan köyüne misafir olurlar ve köylülerden topladıkları gök taşlarını almak isterler. Bu durumdan istifade etmeye çalışan kişilerden biriside köyün muhtarlığını yapan İsmet'tir. Ciddi miktarlarda gelir eden halktan yardım niyetine bağış toplar. Ortalık tamamen karışır. 2018 yapımı yerli film olan Göktaşı Tek Parça İzle filmini sitemizden HD olarak izleyin.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      4.8   190

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.