1. Glass

  Glass

  1080P Multi Dil

  Bir psikiyatri kliniğinde karşılaşan The Beast ve Mr.Glass'ın fantastik hikayesinin anlatıldığı film de, ünlü bir psikiyatr olan ve kendisini süper güçlere sahip olduklarına inanan insanları iyileştiren doktorumuz zorlu iki hastası ile karşı karşıyadır. Kevin Wendell Crumb'ın bir çok parçalanmış kişiliği vardır ve bunlardan bir tanesi olan The Beast aralarından en tehlikelisi ve güçlüsü olarak gözükmektedir. Klinikte olan The Beast' e aynı klinikte kalan Mr.Glass' ta eşlik ederken bu ikilinin bir araya gelmesi kaçınılmaz bir sonu hazırlar. Mr.Glass ve The Beast'in kaçması üzerine kliğinin koruyucusu olan güçlü ve asla yara almayan David Dunn ikilinin peşine düşer fakat Mr.Glass'ın bildikleri hem The Beast'i hem de Dann'ı etkileyecek biçimdedir. Başarılı bir devam filmi olan Glass'ı sitemizden tek, alternatif ve özel player'ımız ile 1080p kalite de Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. Filmi izledikten sonra sitemize yorum yapmayı unutmayınız. Filmarsivi.com iyi seyirler diler.

  Parçalanmış filminde karşımıza çıkan James McAvoy ve Anya Taylor-Joy  ile Ölümsüz filmi ile izleyici ile buluşan Bruce Willis ve Samuel L. Jackson'un filmlerinin karması olarak karşımıza çıkan Glass filmi Parçalanmış filminin üçlemesinin devam filmi. Filmde çok güçlü olan ve hasar almama yeteneğine sahip olan David Dunn Kevin Wendell Crumb'ın ayrışmış karakteristiklerinden biri ve aralarındaki en tehlikelisi olan The Beast'i peşliyor. Yaşanan bu kovalamacalar çerçevesinde vücudunun hassaslığını ileri düzey zekası ile denkleştiren Mr. Glass'ın hissiyatı kendini ağır ağır öne çıkartıyor. Glass'ın bildikleri de herkes için ayrı bir önem arz ediyor. Birbirleri ile aynı psikiyatr kliniğinde bulunan 3 adam, çok farklı karakterlerde olmalarına rağmen "süper kahraman olduklarına inanan insanlar" konusunda uzman olan bir psikiyatr denetiminde kliniğe yatırılıyor. Fakat Mr. Glass ve Crumb'ın bir araya gelişi öngörülebilir olarak bir kaçış ile neticeleniyor. Onları yakalayabilecek yegane kişi Dunn da arkalarından kaçarak bu ikilinin peşine düşüyor...
  Glass 10.0 / 10 6 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

      7.2   530

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.