1. Geri Takip

  Geri Takip

  1080P Türkçe Altyazı

  Aksiyonun ve dramın bir arada olduğu Geri Takip (Backtrace) filmi konu olarak orta yaş bir insan olan MacDonald'ın giriştiği bir banka soygunu esnasında polisler tarafından yaralanmasını ve daha sonra gelişen olayları konu ediniyor. MacDonald'ın bu yaralanma esnasında beyninde kalıcı bir hasar oluşmuş ve bu hasar ise amneziye sebebiyet vermiştir. Hapishaneye gittiğinde ise psikiyatri tedavisi görmüştür. Hapishanede yedinci senesini dolduran MacDonald hapishanenin doktoru ve başka bir mahkumun ısrarıyla firar etmeye zorlanır. Önceki yaşamından tamamen bihaber olan MacDonald'a vurulan bir iğne geçmişini hatırlamasını sağlar. Bu durum sonrasında MacDonald vicdanıyla yüzleşir ve geçmişindeki hataları düzeltmeye karar verir.  Çalınan parayı ise kurtarmak ister. Bu yüzden bir dedektifle beraber oldukça sert yapıda bir FBI ajanıyla yüzleşir. Ayrıca kendisine verilen bu iğnenin yan etkileri de bulunmaktadır. Kısıtlı ve sınırlı zamanını iyi değerlendiren MacDonald kısa süre içerisinde bu hatalarıyla yüzleşmek ve onları düzeltmek ister..
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.1   36

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.