1. Garantili Ölüm (Yoksa Paran İade)

  Garantili Ölüm (Yoksa Paran İade)

  720P Türkçe Dublaj

  William genç yaşta yazarlık yapmakta olan oldukça yetenekli birisidir. Fakat yeteneği keşfedilmemiştir. Ayrıca William'ın bir çok psikolojik sorunu bulunmaktadır. Tamamen intiharın eşiğine gelmiş ve ölmek için elinden geleni yapmaktadır. Fakat bir yanda bulunan ölüm korkusu onu bu işi yapan profesyonel bir katili kiralamaya kadar götürür. William kendisini öldürmesi için işinde fazlasıyla başarılı ve usta bir tetikçi olan Leslie'yi bulur. İş anlaşması yapıldıktan sonra William ölümü beklemeye başlar. Fakat bu süreçte bir mucize olur ve hayatının kadını diyebileceği kişiyle tanışır. Her ne kadar ölmekten vazgeçse de artık bir iş anlaşması yapılmıştır. Leslie suikastçılar birliğinde kalabilmek adına bu işi tamamlamalıdır.
  Garantili Ölüm (Yoksa Paran İade) 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.3   125

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.