1. Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald’ın Suçları

  Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald’ın Suçları

  1080P Multi Dil

  Herkesin korktuğu ve zamanında Newt Scamander'ın yardımıyla yakalanmış olan kötü ve karanlık büyücü Gellert Grindelwald kaçmayı başarmıştır. Gellert yine uslu durmayarak kendine ne yapılacağının bilgisini dahi vermediği yandaşlar toplamaya başlamıştır. Karanlık büyücü Gellert'in tüm amacı sihir dünyasında yaşayan tüm canlılara hükmetmek ve onları kendi koyduğu kurallar ile yönetebilmektir. Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) Gellert'i ilk yakaladığı zaman bu niyetlerinden arındırmak amacındaydı. Fakat kaçmayı başaran Gellert MACUSA'nın bu planlarını engelledi. Gellert Grindelwald'a dur demek isteyen ve o karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen profesör Albus Dumbledore eski öğrencilerinden biri olan Newt Scamander'dan yine yardım ister. Gerçek tehlikelerin farkına bile varamayan Newt bu yardımı yapabilmek adına tahmin bile edilemeyecek tehlikelerin altına girecektir. Sihirli veya normal tüm insanların kaderini üstlenen News Scamander'ın işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü girdiği bu yolda aile bağları, sadakat gibi şeyler dahi sorgulanacaktır. Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald’ın Suçları Türkçe çoklu dil seçenekleriyle sizlerle.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.9   135

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.