1. F.R.E.D.I.

  F.R.E.D.I.

  1080P Türkçe Altyazı

  Arkansas’ta normal bir yaşam süren ve en büyük hobisi orman gezileri olan James, bir orman gezisinde daha önce hiç kimsede görmediği bir oyuncakla karşılaşır ve bu farklı oyuncağı kimseye göstermeden evine götürür. Oyuncakla zaman geçirdikçe fark eder ki, aslında oyuncak zannettiği şey bir robottur ve ismi F.R.E.D.I’dir. Ancak, her şey daha yeni başlıyordur ve James bunu o an anlayamaz. Zamanla öğrenir ki, F.R.E.D.I aslında kötü insanların eline geçtiğinde gerçekten çok tehlikeli bir silah olarak kullanılabilir. F.R.E.D.I ve arkadaşları ile ortak bir karar alan James, robotun yapımcısını bularak ona teslim etmeye karar verirler. Ancak, kötü adamlar çoktan peşlerine düşmüştür!
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.7   95

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.