1. Eyvah! Yaş 40

  Eyvah! Yaş 40

  720P Türkçe Dublaj

  Debbie ve Pete seneler önce bir çok dramatik, komik ve değişik olaylar yaşamışlardır. Fakat bu olayların seneler sonrasında başlarına bela olacaklarını nereden bilebilirler? Evlilikleri yavaş yavaş kötüye gitmektedir. Ortaya çıkan sorunlar onları fazlasıyla etkilemiştir. 40 yaş sendromuna giren ikili ayrıca çocuklarının yaşamış olduğu problemler ile ilgilenmek zorundadır. Kendi sorunları yüzünden çocuklarının kötü şartlar altına gelmesi onları bir takım sorumluluklara ve önlemler almaya itecektir. Ama çift aldıkları bu sorumluluklarla beraber daha kötü bir hale gelecektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.2   170

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.