1. Eski Evdeki Büyülü Saat

  Eski Evdeki Büyülü Saat

  1080P Multi Dil

  Fantastik bir film olanEski Evdeki Büyülü Saat, kendisinin çok tanımadığı ve oldukça gizemli, sıra dışı bir karaktere sahip olan amcasının yanına taşınan bir çocuğun hikayesini konu alıyor.. Amcasının yanına taşınmasıyla fantasik ve büyülü bir dünyaya adım atan ve henüz 10 yaşında olan Lewis Barnavelt, ailesinin beklenmedik ölümü sonrasında tek kalır ve amcasının yanına gönderilir. Amcası Jonathan ise Michigan'da yaşamaktadır. Henüz amcasını çok tanımayan Lewis onu yavaş yavaş tanımak ister. Tanıdıkça amcasının oldukça sıra dışı bir insan olduğunu ve büyücü olduğunu öğrenir . Böylelikle Lewis'in fantastik ve büyülü dünyalarla tanışma serüveni başlar. Tıpkı amcası gibi bir büyücü olmaya karar veren Lewis Barnavelt için işler hiç kolay olmayacaktır. Çünkü büyü dünyasında ortalık çok karışıktır. Kıyamet sonrasında neler olduğunu öğrenmek isteyen kötü ve acımasız büyücü Isaac Izard felaketleri başlatmak ve kıyameti getirmek istemektedir. Bunun içinde büyülü bir saat hazırlar. Bu saatin varlığı kıyametin geri sayımı gibidir. Saat ileri gittikçe Isaac Izard'ın isteği yaklaşmakta ve kıyamet haberleri ortalarda dolaşmaktadır. Jonathan ve Lewis bir olup bu kötülüklere dur demek zorundadır. Oldukça eğlenceli ve fantastik bir film olan Eski Evdeki Büyülü Saat Türkçe İzle filmini 1080P kalitede izleyebilirsiniz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.2   40

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.