1. Entebbe’de 7 Gün

  Entebbe’de 7 Gün

  1080P Multi Dil

  Entebbe’de 7 Gün filmi, öncelikle tamamen gerçek bir olaya dayanmakta. 1976 yılının yaz aylarından birinde, Tel Aviv – Paris arası sefer yapan bir uçağın, 2 Alman ve  2 Filistinli tarafından kaçırılır ve uçak Uganda’ya terk edilmiş bir terminale inmesi için pilota baskı yapılır. Baskılar sonuç verir, 248 kişilik yolcu uçağı, Entebbe havaalanına iniş yapar. Uçağı kaçıranlar, farklı ülkelerdeki 53 filistin’li mahkumların serbest bırakılmasını ister. Ancak dönemin İsrail hükümeti, pazarlık yapmaktansa rehineleri kurtarabilmek adına bir operasyon düzenlemeye karar verir. Bu operasyonun ve yaşanan olayın bire bir anlatımı olan filmin, her açıdan filmi anlattığını, taraf tutmadığını da belirtmek gerek.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.8   70

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.