1. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin?

  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin?

  1080P Türkçe Dublaj

  Berk adasında yaşayan küçük bir çocuk bir gün beklenmedik bir şekilde yaralı bir ejderha ile karşılaşır. Böyle bir durum karşısında ne yapacağını bilemeyen bu küçük çocuk başta çok korkar ve çaresiz kalır. Fakat daha sonrasında bu ejderha karşısında göstermiş olduğu arkadaşlık tavırları onunla ejderha arasında bir dostluk bağı oluşturur. Böyle bir durumda ejderhanı nasıl eğitirsin?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.7   242

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.