1. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya

  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya

  1080P Multi Dil

  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisinin daha önceki filmlerinde Vikingler içerisinde ilk ejderha eğitmeni olmayı başarmış Hicks, aynı zamanda dünyada ejderhalar ve insanlar arasında da barış elçisi olmayı başarmıştır. İnsanların ejderhalara bakış açısını değiştirmeyi başarabilen Hicks için Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya filminde her şey bir anda değişir. Çünkü Hicks'in arkadaşı ve ejderhası olan Dişsiz soyunun tükendiğini sanmaktadır. Fakat bir gün karşılaştığı ejderha ile kendisine farklı bir umut verir. Karşılaşmış olduğu bu ejderha dişi cins olup fazlasıyla vahşi ve agresiftir. Bu keşif insanlar ve ejderhalar arasındaki barışı sarsacak ve iki tarafı da zorlu seçimler yapmaya mecbur kılacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.7   62

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.