1. Efsane Sürücü

  Efsane Sürücü

  720P Türkçe Altyazı

  Geçmişinde bir çok başarı yaşamış ve bir çok deneyime sahip olan Sam Munroe, küçük oğlu ile oldukça küçük bir kasabada minimalist ve sakin bir yaşam sürmektedir. Fakat geçmişinde yakaladığı başarılar kadar karanlık bir tarafı da olan Sam Munroe'nin bu hayatı çok uzun sürmeyecektir. Çünkü geçmişine peşini bırakmaz. Bir çok teklif almasına rağmen oğlu için bu işlerden uzak duran Munroe sonunda dayanamaz ve oğlunun geleceğini de düşünerek tekrar yarışlara katılmaya karar verir.
  Efsane Sürücü 8.5 / 10 3 kullanıcı oyu.
  8.5
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      7   267

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.