1. Dul Kadınlar

  Dul Kadınlar

  720P Türkçe Altyazı

  Dul kadınlar, eşleri ölmüş ve tek ortak noktaları eşlerinin ölümü olan dört kadını konu alan oldukça sürükleyici bir yapım. Dört kadının eşleri ölmüş ve hepsine eşlerinden miras olarak yüklü miktarda borç kalmıştır. Üstüne birde yasal olmayan işlere bulaşmışlardır. Yeraltı dünyasında bu durum oldukça tehlikelidir. Borç ödenmezse sonucu ölümdür. Ölen eşlerinin yasını tutmak yerine onların borçlarını ve suçlarını kabul edecek olan bu dört kadın birleşirler ve para bulma arayışına girerler. En kolay parayı ise banka soygunu yapmakta görürler. Veronica bu kadınlar arasında lider konuma gelir. Belle, Linda ve Alice ise Veronica önderliğinde bu plana ayak uydurmaya çalışır. Tüm hayatları bir anda değişen dul kadınlar için yeni bir gerilim başlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7   226

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.