1. Dövüş Kulübü

  Dövüş Kulübü

  1080P Türkçe Dublaj

  Tarihin en iyi filmlerinden bir tanesi olarak gösterilen 1999 yapımı Dövüş Kulübü oldukça kaliteli ve farklı bir bakış açısına sahip bir film. Jack işten eve, evden işe giden ve rutin bir hayat yaşayan sıradan bir insandır. Sigorta müfettişliği yapmakta olan Jack artık iyice bunalıma girmiş ve ne yapacağını bilememektedir. Psikolojisi tam anlamıyla bozulmuş durumdadır. Hatta o kadar bozulmuştur ki kanser hastası olmamasına rağmen kanserli hastalar için olan grup terapilerine dahi katılım göstermektedir. Fakat bu terapiler ona değişik bir hayat sunar. Terapi sırasında tanıştığı Marla Singer isimli bir kıza kendini yakın hisseder. Yine çıktığı bir iş seyahatinden döndüğünde ise filmin asıl olayı olan Tyler Durden ile tanışır. Tyler Durden oldukça sıra dışı ve çılgın birisidir. Adeta Jack'in hiç tanışmadığı ve olmak istediği gelecek gibidir. İkili bir araya gelerek oldukça gizli bir organizasyon kurar. Bu organizasyonun adı ise Dövüş Kulübü olur. Bu kulübün ilk kuralı ise dövüş kulübü hakkında kesinlikle konuşmamaktadır. Jack aradığı heyecanı fazlasıyla bulmuşken Tyler Durden'in kim olduğunu öğrenince adeta şoka girer.

   
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.4   88

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.