1. Cumali Ceber 2

  Cumali Ceber 2

  1080P Yerli Film

  Her ne kadar dövse de, sövse de onun biricik oğlu olan Cevher için kız istemeye hazırlanan Cumali'nin yine birbirinden değişik ve komik maceralarını ele alan Cumali Ceber 2 filmini hd olarak izleyebilirsiniz. Kız isteme hazırlıkları başlamışken almış oldukları bir haber tüm her şeyin seyrini değiştirir. Cumali'nin dedesine ait olan bir arsa huzur evi için kullanılmak istenmektedir. Fakat dedesi bu arsayı AVM yapılabilmesi için satmaya karar vermiştir. Dedesinin almış olduğu bu kararı desteklemeyen Cumali, dedesini yıldırmak için bir çok plan yapacaktır. Fakat bu planları uygulayabilmesi için küs olduğu dedesiyle barışması gerekmektedir. Tüm olaylar böyle devam ederken yola çıkan Cumali çok daha değişik durumların içine düşer.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      4.5   55

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.