1. Cesur Savaşçılar

  Cesur Savaşçılar

  720P Türkçe Altyazı

  Başlarda sadece Kuzey Avrupa'da (İskandinavya) çıkan savaş toplumları ve düşünceleri tamamen ikiye bölmüştür. Frizler, Saksonlar ve Danimarka toplulukları büyük nehrin üst kısımlarında yaşamayı düşünürken nehrin alt kısmında yaşayan Franklar ise Avrupa'ya açılmak istemektedirler. O dönem Büyük Roma'nın yapamadığı tek şey olan tüm Avrupa'yı dize getirmek tek amaçları olmuştur. Bu amaç doğrultusunda hareket eden cesur savaşçılar kendilerini büyük tehlikelerin içine atacaklardır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.5   191

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.