1. Young Sheldon 2.Sezon 17.Bölüm 2. Sezon  -  17. Bölüm

  Young Sheldon 2.Sezon 17.Bölüm

  Albert Einstein and the Story of Another Mary 1080P Türkçe Altyazı

  Young Sheldon 2.Sezon 17.Bölüm 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    7 Mart 2019   28

  Sheldon kendisinin kahramanı olan Albert Einstein'dan ilham alarak keman çalmaya karar verir. Mary ise hamile olduğunu düşünüp annesi ile birlikte hamilelik testi almaya gider.
 1. Young Sheldon

  Young Sheldon

  İMDb : 6.8 2 Sezon  -  40 Bölüm

      6.8   44

  Dahi seviyesinde zekaya sahip olan insanlara ilgi duyuyorsanız bu diziyi kesinlikle kaçırmamalısınız. Tam bir aile dizisi arayan kişiler için Young Sheldon son dönemlerin en eğlenceli dizilerinden bir tanesi olarak göze çarpıyor. Amerikan komedi dizilerine ilgi duyan kişilerin tamamı The Big Bang Theory dizisini izliyor ya da daha önceden bilgi sahibi oluyor. CBS tarafından yayınlanan bu dizide Sheldon Cooper adındaki dahi karakter fenomen haline gelirken birçok kişi, diziyi Jim Parson tarafından canlandırılan karakter için izliyor.
  İsminden anlaşılabileceği gibi Young Sheldon dizisi de bu karakterin çocukluk dönemlerini konu alıyor. The Big Bang Theory dizisinin hazırlayan kişilerin, karakterin çok beğenilmesi sebebiyle çekmeye başladığı Young Sheldon dizisi, dahi çocuk Sheldon’ın Doğu Teksas’da ailesi ile birlikte yaşadığı dönemi konu alıyor. Henüz 9 yaşında olmasına rağmen, abisi George’un okuduğu ve babasının spor öğretmeni olduğu lisede eğitime başlayan Sheldon, okuldaki öğretmenlerin büyük bir kısmından daha yüksek seviyede bilgiye sahiptir. Bu durum onun ukala bir insan olmasına sebep olurken insanlar tarafından tepki almasını da tetikler.
  Buna ek olarak sürekli, boş zamanını kendisini geliştirmeye harcadığı için sosyal açıdan geri kalmış bir çocuktur. Sosyal açıdan geride oluşu günlük hayatına devam etmesinde büyük sorun yaratıyor olsa da çok eğlenceli anlar ortaya çıkmaktadır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Young Sheldon
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.09.2017
  •  Bölüm Süresi: 30 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.cbs.com/shows/young-sheldon/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.