1. Beyaz Erkek Rick

  Beyaz Erkek Rick

  1080P Multi Dil

  Beyaz Erkek Rick filmi 1980 döneminde Detroit'de geçmektedir. Dönemin en büyük problemlerinden birisi olan uyuşturucu için bir çok çatışma ve mafyalar arası iç savaş yaşanmıştır. White Boy Rick filmi ise bu savaşların başlangıç zamanını ele almaktadır. Beyaz Erkek Rick filmi tam olarak henüz daha 14 yaşındayken Federal Büro adına muhbirlik yapmaya başlayan Richard'ın gerçek hayat öyküsünü anlatmaktadır. Yapmış olduğu onca yardıma rağmen FBI'ın kendisiyle işi bitince bir köşeye atılan Rick çözümü uyuşturucu ticaretinde bulur. Fakat bu durum ona çok daha kötü bir yolun kapısını açacaktır. Çünkü Richard Weshe Jr. üzerinde 8 kilogram kokain ile yakalanır. Bunun sonucunda ise cezası henüz 17 yaşındayken ömür boyu hapis olacaktır!
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.3   46

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.