1. Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle

  Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle

  1080P Yerli Film

  Hayatlarına bir şekilde devam ederlerken yolları aniden birleşen Emre ve Delara'nın hikayesini konu alan Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle izle filminde Yusuf Çim ve Afsaneh Pakru başrolü paylaşmaktadırlar. Emre en yakın arkadaşı Hakan ile beraber bir restoranda kuryelik yaparak hayatına devam etmektedir. Fakat Emre'nin tüm hayali iyi bir müzisyen olmaktır. Bu yüzden boş vakitlerinde ara sıra Cennet Çocukları isimli çocuk esirgeme kurumuna giderek şarkı söylemektedir. Yine böyle bir günde Emre televizyon yapımcılığı yapan Ayla'nın dikkatini çekmeyi başarır. Ayla, Emre'yi desteklemeye karar verir. Bu yüzden ona bir şans tanır. Emre ise bu şansı iyi değerlendirerek ünlü bir müzisyen haline gelir. Ayla bu sırada ise Emre'ye aşık olacaktır. Fakat Emre ise İstanbul'a iş sebebiyle ziyarette bulunan Delara'ya gönlünü kaptıracaktır.
  Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.1   63

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.